Rozšírené hľadanie
Streda 8. Február 2023 |
meniny má Zoja

PR články - Bývanie

zónovanie matracov

Viete, čo je zónovanie matracov a aké má výhody?

Datum: 06.02.2023

Viete, k čomu slúži zónovanie, pre koho je vhodné a ako vybrať matrac podľa zón? Nákup kvalitného matraca by ste nemali podceňovať, a preto sme pre vás pripravili praktického sprievodcu. Zistite, aké druhy zónových matracov existujú, kedy vám prídu vhod a prečo na ne nedáte dopustiť.

nábytky na mieru z dreva

Prečo sú nábytky na mieru z dreva v konečnom dôsledku vždy výhodnejšie?

Datum: 01.02.2023

Potrpíte si na originálnom dizajne a zariadení interiéru? V tom prípade by ste mali investovať do kvalitného nábytku na mieru.

problém so strechou

Čo robiť, ak máte problém so strechou?

Datum: 26.01.2023

Strecha si vyžaduje určitú starostlivosť, aby vydržala dlhšie. Bohužiaľ, aj keď je správne udržiavaná, v priebehu rokov sa môže poškodiť. Hoci je plynutie času jednou z príčin zhoršenia stavu, existujú aj iné príčiny, ktoré v mnohých prípadoch nemôžeme ovplyvniť. Napríklad vlhkosť, zlá inštalácia alebo predchádzajúce opravy.

5 + 1 výhod hliníkových okien

5 + 1 výhod hliníkových okien

Datum: 13.01.2023

Pri porovnaní cien plastových a hliníkových okien zistíte, že hliníkové vás vyjdú oveľa viac. Práve cena je jedným z dôvodov, prečo plastové okná vyhrávajú nad hliníkovými.

Najlepší matrac pre pohodlný odpočinok

Najlepší matrac pre pohodlný odpočinok

Datum: 27.12.2022

Podľa vedeckých štúdií strávi človek tretinu svojho života v spánku. Nočný odpočinok však nemusí mať vždy pozitívny vplyv na obnovenie síl: ráno nás trápia bolesti chrbta, bolesti a únava v tele.

Kvalitnú drevenú terasu začnite riešiť už v zime

Kvalitnú drevenú terasu začnite riešiť už v zime

Datum: 21.12.2022

Drevená podlaha na terase alebo balkóne je skvelým doplnkom vonkajšieho obytného priestoru. 

Výber vhodnej podlahy do bytu

Výber vhodnej podlahy do bytu: aké sú výhody a nevýhody jednotlivých typov?

Datum: 19.12.2022

Je veľmi prirodzené, že výberu podlahovej krytiny do nášho príbytku venujeme značnú pozornosť a úsilie, ktorými sa snažíme dosiahnuť útulnosť, funkčnosť či žiadaný vizuálny efekt. Mnohokrát býva základom pre tvorbu zvyšku interiéru.

Aký nábytok kúpiť školákovi do detskej izby

Aký nábytok kúpiť školákovi do detskej izby

Datum: 15.12.2022

Deti tak veľmi rýchlo rastú. Jedného dňa sa zo škôlkara stane samostatný školopovinný človiečik. V tomto momente musíte myslieť na to, aby mal malý žiačik priestor na písanie domácich úloh a zároveň miesto, kde mu dožičíte súkromie.

Trendy v interiérovom dizajne na rok 2023

Aké trendy v interiérovom dizajne môžeme očakávať v roku 2023?

Datum: 12.12.2022

Či sa pri zariaďovaní domácnosti spoliehate na módne farby a trendové kúsky nábytku, alebo ostávate verní svojim vlastným pocitom a vkusu, pozrime sa spolu na to, čo všetko nám prinesie rok 2023, čo sa týka farieb, materiálov alebo životného štýlu.

Aký darček pomôže vyzdobiť dom?

Aký darček pomôže vyzdobiť dom?

Datum: 09.12.2022

Je dosť ťažké vybrať vhodný darček, ktorý bude nielen esteticky vyzerať, ale bude aj užitočný. Ak chcete potešiť osobu, ktorú dobre poznáte a už ste ju mnohokrát navštívili, alebo seba, mali by ste sa rozhodnúť pre tie darčeky, ktoré doplnia interiérový dizajn.

Výhody a nevýhody betónovej podlahy

Výhody a nevýhody betónovej podlahy

Datum: 04.12.2022

Betónové podlahy už nepatria len do pivníc, garáží alebo technických miestností. Pomaly sa dostali aj do interiéru domov. Ak sa rozhodnete pre betónovú podlahu do kuchyne, už po pár týždňoch oceníte mnohé vlastnosti tohto materiálu.

Praktické zariadenie malého bytu

Praktické zariadenie malého bytu

Datum: 01.12.2022

Ceny bytov astronomicky rastú, a preto mladým ľuďom neostáva nič iné, ako sa uskromniť v malom byte. Pre páry bez detí sú malé byty ideálne aj z hľadiska úspory energií.

Vinylová podlaha a domáce zvieratá

Vinylová podlaha a domáce zvieratá

Datum: 30.11.2022

Domáce zvieratá sú súčasťou vašej rodiny a chcete, aby vo vašej domácnosti žili rovnako pohodlne ako vy. Správny výber podlahy môže zabezpečiť dokonalý komfort pre ich labky a zároveň môže predĺžiť životnosť podláh u vás doma.

Zrkadlo v spálni

Zrkadlo v spálni? A prečo nie?

Datum: 30.11.2022

Zrkadlo patrí k doplnkom, ktoré využívame každý deň. Potrebujeme ho pri úprave zovňajšku v kúpeľni, v chodbe alebo v obývačke. Prezradiť nám, ako vyzeráme, však nie je jediná úloha. Zrkadlo dokáže oveľa viac, napríklad, v spálni.

Dokonalá terasa potrebuje dokonalú podlahu

Dokonalá terasa potrebuje dokonalú podlahu

Datum: 20.11.2022

Terasy milujeme. Zastrešené aj nezastrešené, malé aj veľké, ako súčasť bytu aj rodinného domu. U každej však platí, že dôležitou pre funkčnost terasy je dobrá podlaha.

Francúzske okná – zamerané na výber profilu

Francúzske okná – zamerané na výber profilu

Datum: 17.11.2022

Súčasné vyspelé technológie používané pri stavbe domov umožňujú vytvárať prepojenia medzi záhradou a interiérom. Jedným z najviac obľúbených riešení takýchto prepojení sú francúzske okná.

Hlavné vlastnosti betónových plotov

Hlavné vlastnosti betónových plotov

Datum: 13.11.2022

Betónové ploty patria v dnešnej dobe medzi najjednoduchšie, cenovo dostupné a spoľahlivé riešenia, keď potrebujete oplotiť súkromný dom alebo iný objekt.

Zariaďujete obývaciu izbu

Zariaďujete obývaciu izbu? Nemusí v nej byť veľa nábytku

Datum: 06.11.2022

Obývacia izba je spravidla akýmsi centrom každej domácnosti. V nej zvykneme tráviť väčšinu voľného času (ak nie sme niekde mimo domova) a aj návštevy zvykneme „usádzať“ do obývacej izby.

Ako postupovať pri výbere stolových nôh?

Ako postupovať pri výbere stolových nôh?

Datum: 31.10.2022

Aj keď veľa ľudí kupuje stoly (a je jedno, či hovoríme o jedálenskom, konferenčnom, alebo inom) vcelku, stále je tu možnosť zaobstarať si zvlášť vrchnú dosku a zvlášť stolové nohy. 

Poznáte AQARA smart home riešenia

Poznáte AQARA smart home riešenia?

Datum: 30.10.2022

Inteligentné riešenia moderných domov sa nezaobídu bez zariadení, ktoré dokážu fungovať pomocou bezdrôtového protokolu a sú vzájomne kompatibilné s prípadnými ďalšími smart zariadeniami iných výrobcov.