Rozšírené hľadanie
Streda 8. Február 2023 |
meniny má Zoja

PR články - Obchody, služby

7 úžasných adrenalínových zážitkov

7 úžasných adrenalínových zážitkov

Datum: 23.01.2023

Zimu trávite zababušení v perinách? Prebuďte sa konečne zo zimného spánku a doprajte sebe, svojim blízkym a kamarátom adrenalínový zážitok.

Ako zdravo kŕmiť svojho štvornohého miláčika

Ako zdravo kŕmiť svojho štvornohého miláčika alebo krmivo pre psov bez obilnín - čo sa oplatí o tom vedieť?

Datum: 20.01.2023

Pretože nám na našich miláčikoch veľmi záleží, všetci sa snažíme urobiť všetko, čo je v našich silách, aby sme sa o nich dobre postarali. Udržujeme ich v čistote, dbáme na to, aby mali dostatok pohybu a snažíme sa im zabezpečiť tú najlepšiu možnú stravu. Každý majiteľ domáceho maznáčika vie, že jednou z najdôležitejších vecí, ktoré môžeme urobiť pre starostlivosť o našich domácich miláčikov, je uistiť sa, že jedia kvalitné krmivo. Čo sa teda o krmive oplatí vedieť?

Zariaďujete predajňu

Zariaďujete predajňu? Vyberte si správny regálový systém

Datum: 19.01.2023

Existuje niečo horšie ako prázdnotou zívajúci regál? Regál, ktorý nudí. Zaujmite zákazníka na prvý pohľad. Pomôže vám správne usporiadanie tovaru aj vizuálne prevedenie regálového systému.

4 dôvody, prečo majú reklamné brožúry a katalógy stále význam

4 dôvody, prečo majú reklamné brožúry a katalógy stále význam

Datum: 09.01.2023

Hoci by sa mohlo zdať, že všetkému papierovému v súčasnosti, keď sa dianie presunulo do online sveta, nadobro odzvonilo, opak je pravdou.

školské tašky pre prvákov

Vyberte školské tašky pre prvákov včas

Datum: 17.12.2022

Nenechávajte nákup školských tašiek pre prváčikov až na posledný mesiac pred nástupom do školy. Ideálne je, ak sa dieťa na školu teší, k čomu prispeje aj nachystaná školská taška a potrebná výbava.

5 možností kempovania, ktoré možno nepoznáte

5 možností kempovania, ktoré možno nepoznáte

Datum: 12.12.2022

Už roky sa chystám kempovať, ale pobyt v stane ma mierne odrádza. Som skrátka pohodlná, mestská panička, ktorá si síce rada vyjde do prírody, ale v noci chce spať v posteli.

Aký by mal byť vianočný darček?

Aký by mal byť vianočný darček?

Datum: 09.12.2022

Jedným z najobľúbenejších sviatkov väčšiny žien sú samozrejme Vianoce – práve počas zimných sviatkov chcete veriť v rozprávku a dostať vzácny a zaujímavý darček. 

Lekárske oblečenie

Lekárske súpravy pre nízke teploty

Datum: 08.12.2022

Hoci v nemocnici, na klinike alebo v súkromnej ordinácii je vhodný takmer akýkoľvek typ lekárskeho oblečenia, existuje niekoľko kusov oblečenia, ktoré sú ideálne, keď sa teplota blíži k 0 °C. Pozrite si naše návrhy na najchladnejšie dni v roku!

Ako si správne vybaviť kanceláriu

Ako si správne vybaviť kanceláriu a mať svoju prácu ešte radšej?

Datum: 06.12.2022

Či už ste riaditeľ, manažér alebo majiteľ firmy, vaša kancelária je vašou vizitkou (a vizitkou vašej spoločnosti) a miestom, kde by ste sa mali cítiť dobre. 

Priemyselné podlahy do skladov a veľkých hál

Priemyselné podlahy do skladov a veľkých hál

Datum: 04.12.2022

Hľadáte podlahu do skladu či veľkej priemyselnej haly, ktorá bude vystavená veľkému zaťaženiu? Vybrať podlahu do takéhoto priestoru nie je vôbec jednoduché a často sa jej výber zanedbáva. 

Ako vysadiť v akvárium akváriové rastliny

Ako vysadiť v akvárium akváriové rastliny

Datum: 30.11.2022

Ak ste sa rozhodli vo svojom akváriu pestovať aj akvarijné rastliny, je potrebné si v prvom rade uvedomiť, že v ňom nemôžete chovať žiadne ryby rozrývajúce dno alebo živiace sa hlavne rastlinnou stravou. Ako teda správne na to? Čítajte ďalej.

6 vecí, s ktorými vám pomôže fakturačný program

6 vecí, s ktorými vám pomôže fakturačný program

Datum: 29.11.2022

Začínajúci podnikatelia často využívajú voľne dostupné šablóny v Exceli, ktoré obsahujú chyby a nevyzerajú príliš reprezentatívne.

Teambuilding

Teambuilding, ako dobre a kvalitne vyvinúť pozitívny kolektív!

Datum: 29.11.2022

Príjemné pracovné prostredie prináša aj uspokojivé výsledky. Ak chcete efektívne viesť tím, musíte najprv vytvoriť dobré pracovné vzťahy s každým členom tímu. 

Ako si vybrať prehozy na posteľ

Ako si vybrať prehozy na posteľ pre dom a hotel

Datum: 13.11.2022

Len jeden pohyb – a pokrčená posteľ po spánku získa elegantný a reprezentatívny vzhľad. K dekoratérom patria prehozy na posteľ v útržkovitých interiérových dizajnoch hotelov a luxusných apartmánov: to je jedna z dominánt miestnosti.

Privítajte vianočný čas tematickými textíliami

Privítajte vianočný čas tematickými textíliami

Datum: 06.11.2022

Už ste sa prichytili pri pospevovaní typických vianočných melódií? Nebude to náhoda, veď je najvyšší čas uvažovať o vianočných darčekoch, dobrotách, ale aj dekoráciách. Počas sviatkov budeme veľa doma, cíťme sa tam útulne vďaka vianočným textíliám. 

Ako pripraviť terasu na chladné a mrazivé dni

Ako pripraviť terasu na chladné a mrazivé dni?

Datum: 31.10.2022

O tom, že tu máme jeseň, nás presviedča aj prostredie terás a balkónov. Zelená flóra sa razom zmení na prázdne a nehostinné miesto. Je to preto, aby sme predišli zbytočným škodám a prácam na jar.

8 skvelých tipov na vianočné darčeky

8 skvelých tipov na vianočné darčeky

Datum: 28.10.2022

Vianoce sa blížia a vy stále neviete aký darček darovať svojim blížnym? V tomto článku máme pre vás skvelých 8 tipov na vianočné darčeky.

Cesta za dobrou kávou

Cesta za dobrou kávou – keď hľadáte vskutku lahodnú kávu

Datum: 23.10.2022

Každému kávičkárovi sa občas stane, že natrafí na kaviareň, v ktorej namiesto lahodnej kávy dostane šálku sklamania. Vo vašom okolí už každú kaviareň poznáte a viete, kde zájsť, aby ste si vychutnali kávu par excellence.

Práca za nastaviteľným stolom - dosiahnite zdravý balans medzi státím a sedením

Práca za nastaviteľným stolom - dosiahnite zdravý balans medzi státím a sedením

Datum: 23.10.2022

O tom, že osemhodinové sedenia za stolom je nezdravé ste určite už počuli. Riešením tohto problému sú čoraz častejšie ospevované výškovo nastaviteľné stoly, ktoré umožňujú vykonávať pracovné činnosti v stoji. 

Ako vybrať výhodné balenie granúl pre šteniatka

Ako vybrať výhodné balenie granúl pre šteniatka?

Datum: 23.10.2022

Psy prechádzajú viacerými dôležitými fázami vo vývine. Azda najväčšou výzvou je udržiavať zdravý a spokojný rast šteňaťa. Ak ide o vášho prvého domáceho maznáčika, informujte sa ako u chovateľa, tak aj u veterinára.