Rozšírené hľadanie
Nedeľa 2. Apríl 2023 |
meniny má Zita
Oznámili PRÍČINU SMRTI Stanislava Párnického : Zdrvená dcéra opísala POSLEDNÉ CHVÍLE!

01.04.2023 18:00 BRATISLAVA - V piatok v poobedných hodinách verejnoprávna RTVS zverejnila mimoriadne smutnú správu. A síce, že do neba odišiel slovenský režisér Stanislav Párnický . Informáciu pre televíziu potvrdila jeho dcéra Lucia, ktorá teraz prehovorila o posledných chvíľach zosnulej legendy...

FOTO Jasmina Alagič v príšernom stave: Povracala sa na verejnosti!

01.04.2023 18:00 BRATISLAVA - Tak toto jej určite nikto nezávidel. Moderátorka Jasmina Alagič žije život, aký si prajú mnohí. Aj jej sa ale stávajú situácie, kedy by si to s ňou naozaj nikto nevymenil. Uff, vyzerala naozaj hrozne!

VZŤAH zosnulého Párnického so Zdenou Studenkovou: ROZVOD kvôli mladšiemu… Mala pocit, že STARNE!

01.04.2023 18:00 BRATISLAVA - Včera slovenský umelecký svet zasiahla smutná správa o náhlej smrti režiséra Stanislava Párnického , ktorý patril k legendám. Jeho súkromný život kedysi obohacovala aj slovenská herečka Zdena Studenková , ktorá sa s ním však rozviedla...

Legendárny ROCK POD KAMEŇOM oslávi 20. výročie: POSLEDNÁ ŠANCA kúpiť si vstupenky LACNEJŠIE!

01.04.2023 18:00 SNINA - Fanúšikovia kvalitnej rockovej muziky a festivalov netrpezlivo odrátavajú posledné mesiace, kedy to príde. Už v júli sa totiž vracia jedna TOP hudobných udalostí roka. Reč je o festivale Rock pod kameňom, ktorý oslávi svoje 20. výročie. Bude to skutočne veľkolepé a DNES máte poslednú možnosť zakúpiť si lístky v pôvodnej cene!

Sexi speváčka pretŕčala na pláži výstavné krivky: Aha, opáliť si chcela aj riťku!

01.04.2023 18:00 SYDNEY - Paparazzom neušla! Speváčka Rita Ora si aktuálne užíva relax a chvíle oddychu v ďalekej Austrálii. Fotkami z pláže sa pochválila aj na sociálnej sieti Instagram, kde fanúšikov priam ohúrila. Zaujala ale aj bulvárnych fotografov, ktorým dokonca predviedla svoj výstavný zadoček.

Dominika Cibulková UKÁZALA DCÉRKU: Rozkošné FOTO a... Takto sa z malej Ninky teší jej brat!

01.04.2023 18:00 BRATISLAVA - 19. marca sme vás informovali o tom, že Dominika Cibulková a jej manžel Michal Navra prežívajú jedno z najkrajších období v živote. Tenisová hviezda vo Viedni porodila dievčatko, ktoré dostalo meno Ninka. A teraz ju ukázala!

Mocný Gladiátor sa rozplakal v živom vysielaní: Smrť miláčika... Ten deň je pre neho prekliaty!

01.04.2023 18:00 SYDNEY - Neubránil sa slzám. Obľúbený herec Russell Crowe sa v piatok objavil v obľúbenej šou The Kyle and Jackie O Show, kde prišiel len deň po tom, ako jeho domáceho miláčika - psíka Louisa, zrazilo auto. Toto nešťastie sa navyše stalo počas druhého výročia smrti jeho otca. Keď sa ho v spomínanom programe spýtali, či je v poriadku, umelec neudržal slzy.

UNIKLO meno VÍŤAZA Let’s Dance: TENTO TO VYHRÁ… Ďurovčík ZÚRI, v šou KONČÍ!

01.04.2023 08:31 BRATISLAVA - Toto len tak nepredýchate! Čo sa týka markizáckych súťažných šou, po internete už neraz kolovali informácie o tom, kto sa stane ich víťazom. A väčšinou sa ukázali ako pravdivé. Teraz má ale televízia na krku kauzu, aká nemá obdobu. Uniklo totiž meno víťaza aktuálnej série Let's Dance. Toto len tak nepredýchate!

Slávnej herečke rozbila manželstvo kolegyňa: Skončila s milionárom!

01.04.2023 08:31 LOS ANGELES - Hviezdila v kultovom filmovom muzikáli Spievanie v daždi a v šoubiznise pôsobila dlhých 70 rokov. Reč je o hereckej dive menom Debbie Reynolds, ktorá v láske nemala príliš šťastie.

Následujúci mesiac